Doğanbey Apart Otel

Doğanbey Apart Otel

Eşsiz güzelliği ve mavi bayraklı denizi ile kendini gizlemiş ve sessiz sakinliği ile meşhur İzmir Doğanbey’de Apart Otel içerisinde konaklama imkanı bulmak istiyorsanız eğer sizlerde Deniz Apart Otel, olarak faaliyet göstermekte olan tesisimiz içerisinde güzel vakitler geçirebilir ve eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Tesisimiz içerisinde yer almakta olan havuz bar, oyun salonu, çocuk oyun alanı, lobi, kütüphane ve cafe içerisinde vakit geçirme imkanı bulabilirsiniz.

Hayatınıza renk katmak, yazın tatilini iyi bir şekilde geçirmek gibi bir plan yapıyorsanız eğer kesinlikle bu bölgede bizler ile iletişime geçmelisiniz. Sizlere kesintisiz hizmet sunarak, Doğanbey Apart Otel içerisinde mutfaklı ve mutfaksız aile odalarımız ile hizmet sağlayarak, rahat bir tatil geçirmenizi sağlıyoruz. Evin stresinden uzak, sabahları harika kuş sesleri eşliğinde manzaraya karşı uyanmak ve güzel bir kahvaltı yapmak gibi bir düşünceniz varsa Deniz Otel olarak yanınızdayız…

Deniz Otel, İzmir’in Seferihisar ilçesine bağlı Ürkmez’de Doğanbey gece pazarına 200 metre mesafede yer almakta olup, doğal sıcak su termali olan Karakoç kaplıcalarına da 200 metre mesafede yer almaktadır.

Yaz Kış Açık Ürkmez Apart Otel
Yaz Kış Açık Ürkmez Apart Otel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir