Doğanbey Günlük Kiralık Apart Otel

Doğanbey Günlük Kiralık Apart Otel

Seferihisar’ın en büyük plajlarından bir tanesine sahip olan Doğanbey’de keyifli bir tatil geçirmek herkesin hakkı. Gün boyu eğlenebilecek olduğunuz alanlar ve otel içerisinde gerçekleşen aktiviteleri ile müşterilerine eğlenceli vakitler geçirmeyi sağlayan Doğanbey Deniz Apart Otel konaklama konusunda profesyonel güler yüzlü personelleri ile hizmet vermektedir.

Tesis içerisinde gerçekleştirebilecek olduğunuz bir çok aktivite bulunurken meşhur Doğanbey payamlı plajına sadece 100 metre mesafede yer almakta olup otelin sahilde kendine ait plajı bulunmaktadır. Müşterilerine özel ücretsiz şezlong hizmeti de yer almaktadır. Doğanbey Apart Otel olarak mutfaklı daireler içerisinde aileniz ile birlikte vakit geçirebilecek olduğunuz gibi yılın stresini atabilecek olduğunuz temiz bir hava vardır.

Apart Otel
Apart Otel

Botanik bahçesi ile konaklamaya gelen müşterilerine zarafet katmak ile birlikte bol oksijen ile tatilinizi keyifli sürdürmenizi sağlamaktadır. Hemen yanında bulunmakta olan azmak üzerinde balık tutma imkanınızın olduğu gibi bu bölgede bol şekilde bisiklet sürebilecek olduğunuz alanlarda mevcuttur. İzmir’in meşhur Doğanbey gece pazarına sadece 300 metre uzaklıkta bulunmakta olup harika bir tatil keyfi sizleri beklemektedir.

Doğanbey Deniz Apart Otel İletişim : 0551 170 8588

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir