Gümüldür Günlük Kiralık Apart Otel

Gümüldür Günlük Kiralık Apart Otel

Gümüldür bölgesinin en hareketli bölgesinden urak sessizliği ile meşhur yıllanmış ağaçlar altında harika bir tatil imkanı arıyorum diyorsanız tam size göre. Sizlere sunmakta olduğumuz hizmet ile Gümüldür günlük kiralık apart otel olarak istediğiniz zaman konaklama imkanı bulabilir. Yüzme havuzumuzda serinleyerek harika bir yaz tatili geçirme imkanı bulabilirsiniz.

Gümüldür Kiralık Apart Daire olarak arayanların mutfaklı ve mutfaksız şekilde yer almakta odalarımızdan faydalanabilecek olduğu gibi denize yakınlığımız 150 metre mesafede yer almakta ve ücretsiz plajımızda güneşlenerek gün boyu harika vakit geçirme imkanı da bulabileceksiniz. Sizlere çeşitli etkinlikler düzenleyerek hizmet vermekte olan Deniz Apart Otel, yazın ve kışın hizmet vermektedir.

Gümüldür Yaz Kış Açık Apart Otel olarak faaliyet göstererek, yazın harika havası ile kışın sessizliği ile büyüleyici bir tatil imkanı sunması ile birlikte tesisimiz içerisinde yer alan kükürtlü sudan yararlanarak, vücudunuza iyi gelecek olan şifalı termal sudan faydalanabilirsiniz. Gün boyu aralıksız eğlenebilecek olduğunuz tesisimiz içerisinde oyun salonu da yer almaktadır.

Hamak
Hamak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir