Okaliptus Ağaçları Altında Seferihisar Apart Otel

Kuş sesleri eşliğinde harika bir sabaha uyanmaya ne dersiniz ? Eşsiz Okaliptus ağaçları içerisinde Seferihisar Apart Otel harika havuzu ve kahvaltı servisi ile sizlere hizmet vermekte olan İzmir Deniz Apart Otel gün boyu eğlenebilecek ve vakit geçirebilecek olduğunuz aktivitelere ev sahipliği yapmaktadır.

Temiz hava ve huzurun ötesinde bir tatil keyfi yaşamak, azmak kenarında balık tutmak, doğa yürüyüşü yapmak, sahilde bisiklet turu yapmak, gece pazarlarını dolaşmak, sıcak su kaplıcalara gitmek gibi birbirinden farklı birçok etkinlik yapmaya musait olan tesisimiz, İzmir apart otel olarak hizmet vermekte olup yerli ve yabancı tüm turistlere yaz – kış açıktır.

Apart Havuzu
Apart Havuzu

Yaz aylarında etrafa kokusunu yayan Okaliptus ağaçlarının bol oksijeniyle uyanmak sizleri büyüleyecek. Güzel bir gün geçirmek ve yılda belkide bir sefer tatile çıkacak olduğunuz vaktinizi iyi şekilde değerlendirmek istiyorsanız eğer sizlerde Seferihisar apart otel tesisimizi tercih ederek rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

750 metre ilerimizde yer alan Karakoç kaplıcaları sıcak su olması nedeniyle otelimize kükürtlü su gelmektedir. Vücuda iyi gelen bu kükürtlü su, size pozitif enerji verecek ve gününüz harika geçecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir