Ürkmez Apart Otel

İzmir Seferihisar’ın en gözde denizine sahip olan Ürkmez’de 3 yıldızlı bulunan Deniz Apart Otel olarak 2010 yılından bu yana güler yüzlü hizmet anlayışı ile ilerlemekte olan otelimiz, yaz-kış aktif olarak hizmet vermektedir. Günübirlik, haftalık ve aylık olarak gelmek isteyen tüm müşterilerine kapıları açık olup havuz başında yer almakta olan restoranı ve canlı müziği ile her akşam birbirinden farklı aktivite düzenleyerek hizmet vermektedir.

seferihisar apart
seferihisar ürkmez apart

İzmir Deniz Apart Otel, özdere, gümüldür, ürkmez ve doğanbey kısmında yer almakta olup, denize sadece 100 metre uzaklığında, kendine ait plajı bulunan bir tesistir. 3 Yıldız konsepti içinde hizmet vermekte olan tesisimiz, müşteri memnuniyeti adına tüm hizmetleri faal olarak vermektedir. En uygun fiyat garantisi ile ilerleyen otelimiz, sizleri memnun etmek adına tüm çalışmalarına günden güne yenilik katmaktadır.

 

Apart odalarımız aile uyumlu olup evinizdeki ortamı otelimizde de bulabilecek olduğunuz şekilde tasarlanmıştır. Aradığınız tüm ürünler elinizin altında yer almaktadır. Oda kahvaltı olarak işlemekte olan tesisimiz her gün A La Carte mutfağı ile hizmet vermektedir.

 

Harika yazın tadını Butik Apart Otel olarak faaliyete geçirmiş olduğumuz tesis içerisinde aktivitelere katılarak unutamayacak olduğunuz tatil keyfi ile geçirmek sizin elinizde. Sizlere tesisimiz içerisinde sunmakta olduğumuz hizmetler yararlanabilir, yüzme havuzumuzda gün boyunca eğlenceli vakit geçirebilir ve ayrıca otelimize ait Doğanbey mavi bayraklı denizinde yer alan ücretsiz plajımızda güneşlenebilirsiniz.

Otelimizin yanında yer almakta olan azmakta gün boyu balık tutabilirsiniz. Ayrıca tutmuş olduğunuz balıkları müşterilerimize özel olarak ayırmış olduğumuz mangal bölümünde kızartarak akşam yemeğinizi lezzetli bir hale getirebilirsiniz. Otelimize yakın şekilde yer alan Karakoç kaplıcalarını ziyaret edebilirsiniz. Sıcak suyun şifalı olduğu kaplıcalardan otelimize gelmekte olan kükürtlü su, vücudunuza oldukça iyi derecede gelecektir. Sizlerde güzel bir yaz tatili için hemen bizle iletişim kurabilirsiniz.

ürkmez apart otel
ürkmez apart otel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir