Ürkmez Butik Apart Otel

Ürkmez Butik Apart Otel

Ürkmez’in kalbinde harika bir butik apart otel içerisinde unutamayacak olduğunuz bir tatil yapmaya ne dersiniz ? Okileptus ağaçları altında sizlere yüzme havuzu ile birlikte konaklama imkanı sunarken mavi bayraklı doğanbey sahilinde otele ait ücretsiz plajı ile de müşterilerine hizmet vermekte olup gün boyu gerçekleştirilen aktivitelere katılma imkanı bulabilirsiniz.

Ürkmez Butik Apart Otel olarak faaliyet göstermekte olduğumuz tesisimiz içerisinde 7’den 70’e tüm ziyaretçilerin oynayabilecek olduğu bir oyun alanı içerisinde bilardo, playstation, boks makinesi ve langırt gibi daha birçok oyuncaklar ile hizmet vermekte olup, balık tutmayı sevenlere de azmakta gün boyu maceralı dakikaların beklediğini belirtmek isteriz. Harika yaz aylarının tadını kışında çıkartabilecek olduğunuz butik apart otel içerisinde yaz – kış açık şekilde faaliyet göstermekteyiz.

Farklı maceralar arayanların uğrak noktalarından bir yer olan Deniz Apart Otel, müşterilerine güler yüzlü bir hizmet vermek adına 7 gün 24 saat çalışmakta olup, hayalini kurduğunuz tatilin keyfini çıkartmanız adına sizlere harika programlar düzenlemektedir. Tesise çok yakın bölgeden tekne turlarınında kalkmakta olduğunu söylemek isteriz.

ürkmez butik apart otel
ürkmez butik apart otel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir