Ürkmez Günlük Kiralık Apart Daire

Ürkmez Günlük Kiralık Apart Daire

Deniz Apart otel sizin eviniz. Günlük evde konaklamak her konuda daha ekonomik bir bütçe sağlamaktadır. Hijyen ve temizliğin üst seviyelerde olduğu ve özel mimarlarımız tarafınca zevkle dekore edilmiş, evinizdeki rahatlığı bulabilecek olduğunuz günlük kiralık ev sistemi içerisinde havuzlu ve botanik bahçesi ile unutulmayacak bir tatil imkanı sunuyoruz. Keyifli ve güvenli bir vakit geçirebilecek olduğunuz, istediğiniz zaman restorantımızdan odanıza siparişlerinizi verebilecek olduğunuz bir apart oteldir.

Kişiye özel mutfaklı ve ev tipi odalarımızda sizlerde rahat ve huzurlu bir tatil geçireceksiniz. Karakoç kaplıcalarına oldukça yakınlığı ile meşhur olan otelimizde kükürtlü su bulunmaktadır. Eklem rahatsızlığı olan kişilere oldukça iyi şekilde gelmekte olan ve vücut için gerekli olan kükürtlü su ile sizlerde tatilinizde rahatlayıcı bir vakit geçirebilirsiniz. Yaz aylarının sıcaklığında serinleyecek olduğunuz selvi ağaçlarının altındaki havuzumuza atlayarak huzuru bulabilir ve evinizdeymiş gibi bir ortam içerisinde tatilinizi keyifli şekilde geçirebilirsiniz.

Günübirlik ev kiralama hizmetimizde yer almakta olup istediğiniz süre boyunca otelimizde konaklama imkanı sağlayabilmektesiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir