Yaz Kış Açık Ürkmez Apart Otel

Yaz Kış Açık Ürkmez Apart Otel

Yaz ve kış aylarında harika bir ortam içerisinde ferahlatıcı, huzur dolu, havuz yanında, denize yakın ve azmak dibinde yer alan bir Seferihisar Apart Otel‘de konaklamayı düşünüyorsanız eğer tam size göre. Makul fiyatlar ile hizmet vermekte olan tesisimiz, gün boyu çeşitli aktiviteler ile sizlere güzel saatler geçirmeniz için hizmet vermektedir.

Tatilin tadını çıkartabilecek olduğunuz ve okaliptus ağaçları altında yıllanmış güzel oksijen eşliğinde sevgi dolu, stresten uzak olacağınız harika bir vakit geçireceğiniz tatil imkanını yakalamak için sizlere bir telefon kadar yakınız. Aile şeklinde konaklama imkanı bulabilecek olduğunuz Deniz Otel, mutfaklı ve mutfaksız odaları ile faaliyette olmakta olup sizlere hizmet sağlamaktadır.

ÜRKMEZ KIŞ OTELİ
ÜRKMEZ KIŞ OTELİ

Keyifli bir yaz-kış tatili geçirmeyi planlıyorsanız, eğer yazın farklı ve kışın farklı havası ile sizlere hizmet sağlayan tesisimiz içerisinde yapabilecek olduğunuz bir çok etkinlik bulunmakta olup oyun salonumuzda da vaktinizi güzel şekilde geçirebilecek olduğunuz gibi balık tutabilir, bisiklet binebilir ve kaplıcaları ziyaret etme imkanı da bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir